Контакти

До садиби Берлога Пилипець можна доїхати залізничним і автомобільним транспортом.

Якщо планувати подорож залізницею квиток потрібно купувати до станції Воловець, а далі рейсовими автобусами або таксі доїжджати до с. Пилипець. Також ми можемо забезпечити трансфер від ст. Воловець, для замовлення телефонуйте адміністратору.

Якщо Ви будете їхати атомобілем: доїзд по трасі  Київ-Чоп до с. Нижні Ворота (до КПП ДАІ), де необхідно здійснити поворот на дорогу Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я.

Гірськолижний курорт Пилипця розташований поблизу ріки Плошанка. Траси для лижників облаштовані на схилах гір Гимба і Магура-Жида, які знаходяться по сусідству. Зона, призначена для катання, розпочинається на висоті сімсот метрів над рівнем моря.

Найвищі траси обладнані на вершині гори Гимба, яка височіє над рівнем моря на висоті одна тисяча чотириста дев’яносто сім метрів. Тут є спуски як для новачків лижного спорту, так і для професіоналів. Загальна довжина трас гори Гимба складає двадцять кілометрів.

На горі Магура-Жида всього чотири спуски. Найбільш довгою є траса, яка починається на вершині гори Гиба і завершується неподалік від селища. Протяжність даного спуску становить більше ніж шість кілометрів. На сусідній горі траси не настільки вражаючі. Їх максимальна довжина становить лише півтори тисячі метрів. Також Пилипець відомий своїми «дикими» схилами, які користуються попитом серед місцевих і іноземних фрірайдерів.

Відпочинок у Пилипці не обмежується гірськолижним курортом! В даній місцевості, на відстані трьох кілометрів від селища, на висоті чотирнадцяти метрів красується відомий водоспад Шипіт, який зачаровує туристів своєю красою. Тут також розташована канатно-крісельна дорога, яка веде на гору Гимба. Звідси відкривається гарний краєвид на Карпати. Туристам, під керівництвом гіда, пропонують піднятися на вершини гір:

  • Гимба;
  • Стій;
  • Жид-Магура.

Від Пилипця на відстані тридцяти дев’яти кілометрів, в мальовничій місцевості, мандрівники зможуть побачити відоме озеро Синевир.

Садиба Берлога Пилипець
с. Пилипець
Міжгірський район
Закарпатська область
тел. адміністратора:
096 770 4620
095 486 3164